Blog

Meridiani w ogrodzie

  |   Meridiani   |   Brak komentarzy

Włoska marka Meridiani poza bogatą kolekcją wyposażenia wnętrz oferuje również eleganckie meble ogrodowe.

CLOUD proj. Andrea Parisio

Kolekcja Cloud przeznaczona jest do ogrodów, jak również do użytku wewnątrz domu. Meble zaprojektowane zostały w stylu minimalistycznym. Ramy wykonane są z litego bielonego drewna iroko. Ich proste geometryczne formy przełamują miękko tapicerowane siedziska i oparcia, które nadają kolekcji stylu typowego dla mebli wypoczynkowych używanych we wnętrzu domu. Marka oferuje dwa typy tkanin wykończeniowych. Przeznaczone do użytku zewnętrznego są odporne na oddziaływanie czynników atmosferyczny. Kolekcja tkanin obiciowych stosowanych w modelach do wnętrz domowych to szeroki wybór różnych materiałów. W skład kolekcji Cloud wchodzi: sofa, modułowy system wypoczynkowy, fotel i łóżko do opalania.

Meridiani 11 - Cloud
Meridiani 10 - Cloud
Meridiani 09 - Cloud
Meridiani 08 - Cloud
Meridiani 07 - Cloud
Meridiani 06 - Cloud
Meridiani 04 - Cloud
Meridiani 03 - Cloud
cloud sofa 03
cloud sofa 01
cloud lounge bed
cloud armchair

BONGO proj. Andrea Parisio

Uniwersalny charakter ma kolekcja stolików Bongo, które nadają się do używania na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Wykonane z poliuretanu modele dostępne są w kilku wielkościach i kolorach. Wykończenie błyszczące przeznaczone jest do użytku wewnątrz domu.

bongo low tables 01
bongo low tables 02
bongo low tables 03

SQUARE. proj. Livia Pansera

Motywem przewodnim kolekcji ogrodowej Square jest kształt kwadratu. Proste w formie meble wykonane są z litego drewna tekowego. Stworzona z naturalnego, przyjemnego w dotyku tworzywa kolekcja obejmuje: fotele, sofy, stoły, krzesła, stoliki kawowe i łóżka do opalania.

OPENAIR9
OPENAIR8
OPENAIR7
OPENAIR6
OPENAIR3
OPENAIR0
OPENAI16
OPENAI13
OPENAI12
OPENAI11
IMMAGINE
IMMAGIN1

Więcej informacji na www.meridiani.it

Brak komentarzy

Opublikuj komentarz