Blog

Meble ogrodowe Roda – nowości 2016

  |   Bez kategorii, Nowości, Roda   |   1 Komentarz
small-Andrea-Ferrari-DSC_2594

Kolekcja mebli ogrodowych marki Roda jest odpowiedzią na wzajemne przenikanie się wnętrza domu i ogrodu. Dla włoskiej marki relaks w ogrodzie, na tarasie lub plaży jest tak samo ważny jak odpoczynek wewnątrz domu.  W tę filozofię najpełniej wpisują się dwa nowe modele tapicerowanych mebli, które zaprojektował Rodolfo Dordoni, dyrektor artystyczny marki.

Sofa Dandy nawiązuje bezpośrednio do stylu typowo domowych modeli. Tapicerowana jest tkaninami odpornymi na oddziaływanie warunków atmosferycznych, które dostępne są w szerokim wyborze stonowanych lub nasyconych kolorów. Pełną personalizację mebla umożliwia również jego modułowa konstrukcja.
Owocem poszukiwań nowych estetycznych rozwiązań do ogrodu jest kolekcja Double. Siedzisko i oparcie tapicerowane jest wielowarstwową siatką o przestrzennej strukturze i wyrazistym kolorze. Funkcjonalna i estetyczna siatka może pozostać widoczna lub być przykryta tkaniną. Te dwa oblicza mebli dały nazwę kolekcji – Double. Na niektórych modelach pojawiają się dodatkowo subtelne pikowania guzikami. Kolekcja obejmuje krzesło z charakterystycznym okalającym użytkownika oparciem i dające się sztaplować, fotel, trzy rodzaje puf oraz sofę.

Inną nowością jest kolekcja autorstwa Gordona Guillaumiera. Wykonane z drewna tekowego meble z serii Teka mają uformowane w kształcie trapezu nogi, podłokietniki i oparcia oraz ostro zarysowane krawędzie. Cechują je też lekkie i zdecydowane formy oraz wysoka odporność na użytkowanie. W skład kolekcji wchodzi: sofa, krzesło z podłokietnikami i bez, stół oraz stolik kawowy.
Roda powstała w 1990 roku jako firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości mebli ogrodowych. Początkowo produkowała głównie meble z teku. Szybki rozwój marki nastąpił po 2000 roku, kiedy do oferty zostały wprowadzone meble, które można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu.

Więcej na www.rodaonline.com
Włoskie meble ogrodowe, tarasowe, tapicerowane.

small-01_DANDY-_RODA
small-01_DOUBLE-lounge-chair_RODA
small-01_TEKA-sofa-e-coffee-table_RODA
small-02_DANDY-_RODA
small-02_DOUBLE-lounge-chair_RODA
small-02_TEKA-table_RODA
small-04_DANDY-_RODA
small-04_DOUBLE-chair_RODA
small-04_TEKA-chair-e-armchair_RODA
small-05_DANDY-_RODA
small-05_DOUBLE-chair_RODA
small-05_TEKA-module-e-coffee-table_RODA
small-06_DOUBLE-chair_RODA
small-06_TEKA-module_RODA
small07_DOUBLE-pouf_RODA
small-07_TEKA-sofa_RODA
small-08_DOUBLE-sofa_RODA
small-09_TEKA-table-chair-and-armchair_RODA
small-10_DOUBLE-sofa_RODA
small-11_DOUBLE-sofa_RODA
small-11_TEKA-armchair_RODA
small-12_TEKA-chair-and-armchair_RODA
small-14_DOUBLE-module_RODA
small-15_DOUBLE-module_RODA
small-16_DOUBLE-chair_RODA
small-Andrea-Ferrari-DSC_2560
1Komentarz
  • Livia | cze 25, 2016 at 15:51

    This forum needed shkniag up and you’ve just done that. Great post!

Opublikuj komentarz